UZLAŞMA SAĞLANDI HAMZA EFE AK PARTİ’DE

Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe’nin AK Parti’ye geçişi gündemiyle olağanüstü toplanan AK Parti Dörtdivan İlçe Teşkilatı toplantısından birlik ve beraberlik mesajı çıktı.

10-03-2020 21:20

Haberler » SİYASET


Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe’nin AK Parti’ye geçişi gündemiyle olağanüstü toplanan AK Parti Dörtdivan İlçe Teşkilatı toplantısından birlik ve beraberlik mesajı çıktı.

Bir kaç günden beri Bolu gündemini meşgul eden, Hamza Efe’nin AK Parti’ye geçeceği konusunda yapılan spekülasyonlar konusunda yanlış anlaşılmaları gidermek için Dörtdivan’da olağanüstü toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Dörtdivan İlçe Yönetimi ile birlikte AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Genel Meclis Üyesi Mazhar Bozoğlu ve Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe katıldı.

Toplantıda yönetim kurulundaki üyeler tek tek düşüncelerini paylaştılar. İl Başkanı Nurettin Doğanay bu geçişin AK Parti’yi daha da güçlendireceğini, hizmetlerin Dörtdivan’da kesintisiz devam edeceğini söyledi. Bundan sonra Dörtdivan’da birlik ve beraberliğin hakim olacağını belirten Doğanay, Hamza Efe’nin AK Parti’ye geçişinin Dörtdivanımıza ve AK Parti’ye hayırlı olmasını diledi.

MEHMET ÖZHASEKİ’DE TELEFONLA ARADI

Toplantıya telefonla bağlanan AK Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcı Mehmet Özhaseki, Dörtdivan İlçe Teşkilatı Üyelerine hitap etti. Mehmet Özhaseki en kısa sürede Dörtdivan’ı ziyaret edeceğini ve teşkilat üyeleriyle birlikte olacağını söylerken, İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın eliniz boş gelmesin Başkanım sözü üzerine inşallah gerekeni yapacağız şeklinde cevap verdi.Z

Etiketler : UZLAŞMA - SAĞLANDI - HAMZA - EFE - AK - PARTİ’DE - | Okunma Sayısı : 788
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİBEL ORHAN
ZORBEY KEBECİGİL
HAVA DURUMU


NİĞDE