TÜRKİYE'NİN İKİNCİ ADAMI BOLU'DA

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay sabah saatlerinde Bolu’ya geldi. Oktay, önce Bolu Valiliği’ni daha sonra ise Ak Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

02-03-2019 19:59

Haberler » SİYASET


Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay sabah saatlerinde Bolu’ya geldi. Oktay, önce Bolu Valiliği’ni daha sonra ise Ak Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

31 Mart mahalli ve idari seçimleri için çalışmalarını sürdüren Ak Parti İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı ağırlıyor. Sabah saatlerinde Bolu’ya gelen Fuat Oktay’ı, Bolu Batı Gişeleri’nde Ak Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ak Parti ve Cumhur İttifakı Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, parti üyeleri ve vatandaşlar çiçekle karşıladı.

Karşılama törenin ardından Fuat Oktay konvoy eşliğinde kent merkezine giriş yaparak Bolu Valiliği’ni ziyaret etti. Oktay’ı, valilik binası önünde Bolu Valisi Ahmet Ümit, Ak Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Cumhur İttifakı ve Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Cumhuriyet Savcısı Önder Yaman, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Komando Tugay Komutan Vekili Albay Ümit Koçak, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Erhan Varol, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Prof. Dr. Mustafa Alişarlı ve daire müdürleri karşıladı.

VALİ, BOLU HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Karşılama töreninin ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Valilik Şeref Defteri’ni imzalayarak makama geçti. Burada Bolu Valisi Ahmet Ümit, Cumhurbaşkanı Oktay’a ilimize yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Valilik ziyaretinin ardından Oktay, Ak Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Oktay’ı karşılamaya AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül, parti ve teşkilat üyeleri tarafından karşılandı.

Oktay, partililerle basına kapalı olarak görüşme gerçekleştirdi.

KAYNAK: Bolu Takip

Etiketler : TÜRKİYE'NİN - İKİNCİ - ADAMI - BOLU'DA - | Okunma Sayısı : 338
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİNAN CANTÜRK
HAVA DURUMU


NİĞDE