MHP'DE ADAY TANITIM TOPLANTISI

24 Ocak Perşembe. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Belediye Başkan Adaylarını kamuoyuna tanıttı. Ankara kapalı spor salonunda yapılan tanıtım toplantısı büyük bir şölen havasında geçti.

24-01-2019 18:39

Haberler » SİYASET


24 Ocak Perşembe. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Belediye Başkan Adaylarını kamuoyuna tanıttı. Ankara kapalı spor salonunda yapılan tanıtım toplantısı büyük bir şölen havasında geçti. Mehtaran gösterileri ve Mustafa Yıldızdoğan konseri ile Milliyetçi Ülkücüler Coşkulu saatler yaşadı.
 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı'nda konuştu.  Bahçeli konuşmasında; 31 Mart Seçim slogamız, Beka için milli karar, cumhur için istikrar. İnanıyorum ki 31 Mart 2019’da “Türkiye Ehline Emanet” edilecektir. İnanıyorum ki, Türkiye’nin önünü kesmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Türkiye’yi tehlikelerden muhafaza etmek boynumuzun borcudur. Bunu da ne pahasına olursa olsun yerine getireceğiz. 31 Mart akşamı hepinizden mutlu ve güzel haberler bekliyorum. Yolunuz, bahtınız ve alnınız açık olsun diyorum. Cenab-ı Allah yar ve yardımcınız olsun niyazındayım. Sağ olun, var olun. Ne Mutlu Türküm Diyene'' ifadelerine yer verdi.
Etiketler : MHP'DE - ADAY - TANITIM - TOPLANTISI - | Okunma Sayısı : 405
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİNAN CANTÜRK
HAVA DURUMU


NİĞDE