KÖROĞLU SOFRASI AÇILIYOR

Dörtdivan'ın özlemini çektiği, medeni bir ortamda damak tadına uygun yemekler tadabileceği bir restaurant nihayet ''KÖROĞLU SOFRASI'' adıyla yarın açılıyor.

01-02-2017 23:17

Haberler » EKONOMİ


Dörtdivan'ın özlemini çektiği, medeni bir ortamda damak tadına uygun yemekler tadabileceği bir restaurant nihayet ''KÖROĞLU SOFRASI'' adıyla yarın açılıyor. Uzun yıllardan beri Dörtdivan'da özlemi çekilen, eş, dost, akraba ya da misafirle, yemek yenebilecek restaurant eksikliği ''KÖROĞLU SOFRASI''yla son buluyor. Dörtdivanlı müteşebbisler Tahir Demircioğlu ve Sefa Demricioğlu tarafından çalışmaları tamamlanan ''KÖROĞLU SOFRASI'' isimli restaurant 02.02.2017 Perşembe Günü açılıyor. 

Adını Dörtdivan'ın Sayık Köyü'nde doğan Halk Kahramanı Köroğlu'ndan alan ''KÖROĞLU RESTAURANT VE CAFE'', başta kızarmış kaz, ördek ve hindi eti olmak üzere müşterilerine Dörtdivan'a has yöresel yemeklerin yanında Türk Mutfağının birbirinden lezzetli yemeklerini de sunacak.

   

Dörtdivan Daily News'e açıklama yapan ''KÖROĞLU SOFRASI RESTAURANT VE CAFE'' nin kurucusu genç müteşebbis Sefa Demircioğlu, ''KÖROĞLU SOFRASI'nın misyonunun Dörtdivanlı ve Dörtdivan dışından İlçemize gelen misafirlere sağlıklı ve hijyenik ortamda ev rahatlığında damak zevklerine uygun yöresel ve Türk Mutfağının brbirinden lezzetli yemeklerini tatmalarını sağlamak olduğunu söyledi.  Sefa Demircioğlu, Kartalkaya Yolu üzerinde bulunan Dörtdivan'dan Kartalkaya'ya giden ya da Kartalkaya'dan dönen tatilcilere, Dörtdivan'a herhangi bir sebeple gelen misafirlere hitap eden bir restaurant eksikliğini KÖROĞLU SOFRASI ile gidermiş olacaklarını söyledi.

KÖROĞLU SOFRASI RESTAURANT VE CAFE 02.02.2017 Perşembe günü Dörtdivan'da Yeni Belediye İş Merkezindeki yerinde açılıyor. Dörtdivan Daily News olarak Köroğlu Sofrası'na hayırlı olsun diyoruz.

Etiketler : KÖROĞLU - SOFRASI - AÇILIYOR - | Okunma Sayısı : 6680
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİBEL ORHAN
ZORBEY KEBECİGİL
HAVA DURUMU


NİĞDE