Kaymakam Hakan Öznay'dan ilk gün sıcak mesajlar

Eskişehir’in Alpu İlçesi’nden Dörtdivan’a kaymakam vekili olarak atanan Hakan Öznay, görevinin ilk gününde sıcak mesajlar verdi.

18-09-2020 23:37

Haberler » GÜNCEL


Eskişehir’in Alpu İlçesi’nden Dörtdivan’a kaymakam vekili olarak atanan Hakan Öznay, görevinin ilk gününde sıcak mesajlar verdi.

Türk Bayrağı’nın dalgalandığı her vatan toprağında görev yapmaktan onur duyacağını söyleyen Dörtdivan Kaymakam Vekili Hakan Öznay, Dörtdivan’a atanmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti. Kaymakam Vekili Hakan Öznay; ‘’daha önce Ankara İstanbul arasındaki seyahatlerimizde mola verdiğimiz Dörtdivan Metro Tesisleri’nden tanıdığımız bu güzel ve şirin ilçemize atanmaktan son derece mutluluk duydum. Yerleşir yerleşmez gece Dörtdivan’ı dolaştım. Yerleşim yerleri birbirine yakın güzel bir ilçe.’’ dedi.

Kapımız vatandaşlarımıza her zaman açık

Geldiği Eskişehri’in Alpu İlçesi’nde sürekli vatandaşlarla iç içe olduğunu, onlarla sohbet etmekten ve sorunlarını dinlemekten mutlu olduğunu belirten Hakan Öznay şunları söyledi; ’biz sadece yasal prosedürleri yerine getirmek için gönderilmiyoruz. Devletimizin şevkatli yüzünü vatandaşlarımıza hissettirebilmek için de buradayız. Kapım bütün vatandaşlarımıza açık. Vatandaşlarımız her zaman gelip benimle görüşebilirler.’’

Etiketler : Kaymakam - Hakan - Öznay'dan - ilk - gün - sıcak - mesajlar - | Okunma Sayısı : 405
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİBEL ORHAN
ZORBEY KEBECİGİL
HAVA DURUMU


NİĞDE