İSTİŞARE YAPILDI: NURETTİN DOĞANAY İLE YOLA DEVAM

Kızılcahamam’da gerçekleştirilen AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ndan Bolu’da Nurettin Doğanay ile devam kararı çıktı.

28-04-2019 21:07

Haberler » SİYASET


Kızılcahamam’da gerçekleştirilen AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ndan Bolu’da Nurettin Doğanay ile devam kararı çıktı.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nin ardından AK Parti’nin Bolu Belediyesi başta olmak üzere beş ilçe belediyesini kaybetmesi ve Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘’seçim sonuçlarını değerlendirekleri ve bazı il başkanlarını değiştirecekleri’’ yönündeki sözleri üzerine bütün gözler AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay’a çevrilmişti.

Kızılcahamam’da gerçekleştirilen AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda kamuoyunun merak ettiği soru cevabını buldu. AK Parti’ye yakın güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre seçim sonuçlarıyla ilgili Bolu İl Başkanlığı’nda bir sıkıntı görmeyen AK Parti Genel Merkezi, Bolu’da Nurettin Doğanay ile yola devam kararı aldı.

Bu arada AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay da kendisine ait sosyal medya hesabundan yaptığı paylaşımda ‘’yürünen yol alınan karar millet için, bir istişare ve değerlendirme toplantısı daha sona erdi, durmak yok mücadeleye devam’’ dedi.

Etiketler : İSTİŞARE - YAPILDI: - NURETTİN - DOĞANAY - İLE - YOLA - DEVAM - | Okunma Sayısı : 943
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
HAVA DURUMU


NİĞDE