HASAN URAL'DAN ÖZEL AÇIKLAMALAR

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından sürpriz bir şekilde AK Parti Dörtdivan İlçe Başkanlığı’na atanan İşadamı Hasan Ural, DORTDIVANDAILYNEWS.COM Haber Sitesi’ne özel açıklamalarda bulundu. Hasan Ural sorularımızı içtenlikle cevaplandırdı.

28-12-2018 20:40

Haberler » SİYASET


Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından sürpriz bir şekilde AK Parti Dörtdivan İlçe Başkanlığı’na atanan İşadamı Hasan Ural, DORTDIVANDAILYNEWS.COM Haber Sitesi’ne özel açıklamalarda bulundu. Hasan Ural sorularımızı içtenlikle cevaplandırdı.

DORTDIVANDAILYNEWS.COM – Dörtdivan Kamuoyu adaylık açıklamasına kilitlenmişken, AK Parti İlçe Başkanlığı’na atandınız ve bir anda gündemi değiştirdiniz. Sizce de İlçe Başkanlığı’na atanmanız sürpriz mi? İlçe Başkanlığı’na giden yolda neler yaşandı?

HASAN URAL – İlçe Başkanlığı’na atanmam benim içinde sürpriz oldu diyebilirim. Seçim sürecinde her ne kadar şahsi işlerime yoğunlaşsam da siyaseti yakından takip ediyordum. Ardından AK Parti Genel Merkezine davet edildim. Genel Merkez’de Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın olurlarıyla İlçe Başkanı olarak atandığım tebliğ edildi.

DORTDIVANDAILYNEWS.COM – İlçe Başkanı olarak atanmanızla ilgili kamuoyunda bir takım spekülasyonlar yapıldı. Bu konuda neler söylemek istersiniz?

HASAN URAL – Öncelikle şunu belirtmek isterim. Ben AK Parti üyesiyim. AK Parti Dörtdivan İlçe Teşkilatı’nda yönetim kurulu üyeliği yaptım, AK Parti Dörtdivan Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulundum. AK Parti ailesinin bir mensubuyum, ilçe başkanı olmam kadar doğal bir şey olamaz. Ben İlçe Başkanlığı görevini kimsenin elinden almadım, görev bana verildi ben de kabul ettim ve İlçe Başkanı olarak atandım.

DORTDIVANDAILYNEWS.COM – Kritik bir dönemde İlçe Başkanı oldunuz. Belediye Başkan Adayı ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları henüz açıklanmadı? Siz herhangi bir adaya yakınlık duyuyormusunuz?

HASAN URAL – Ben dönemi kritik bir dönem olarak görmüyorum. Neticede demokrasinin bir gereği olarak seçimlere gidiyoruz. Partimize gönül vermiş arkadaşlarımız Belediye Başkanlığı ve İl Genel Meclis Üyeliği için aday adayı oldular.  Hangisinin ismi aday olarak gelirse başımızın üstünde yeri var. Hangisi aday olarak gelirse İlçe Başkanı olarak, teşkilat olarak kazanmaları için çalışırız. Kapı kapı dolaşırız. AK Parti’de ben yok biz var. Sayın Cumhurbaşkanımız bize ağır bir sorumluluk verdi.Bu sorumluluğun gereğini yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız.

DORTDIVANDAILYNEWS.COM – Sizin döneminizde Dörtdivan’da nasıl bir AK Parti Teşkilatı göreceğiz?

HASAN URAL – AK Parti bugün Türkiye’nin en büyük partisi. Bu büyüklüğün şanına yakışır şekilde biz de Dörtdivan’da herkesi kucaklayan, herkesin derdiyle dertlenen, ayrıştırıcı değil bütünleştirici, herkesin fikrine değer veren katılımcı, demokratik bir yönetim sergileyen bir AK Parti Teşkilatı göreceksiniz. Bunu yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla halkımızla el ele vererek başaracağız.

Etiketler : HASAN - URAL'DAN - ÖZEL - AÇIKLAMALAR - | Okunma Sayısı : 1174
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİNAN CANTÜRK
HAVA DURUMU


NİĞDE