FATİH METİN'DEN ALAADDİN YILMAZ'A CEVAP

AK Parti'den Bolu Belediye Başkan Adayı olan eski bakan yardımcısı Fatih Metin, gazetecilerle bir araya gelerek seçim sürecini ve sonrasında yaşananları değerlendirdi.

10-04-2019 21:26

Haberler » SİYASET


AK Parti'den Bolu Belediye Başkan Adayı olan eski bakan yardımcısı Fatih Metin, gazetecilerle bir araya gelerek seçim sürecini ve sonrasında yaşananları değerlendirdi. Metin, Bolu eski Belediye Başkanı Alaadin Yılmaz'ın kendisile ilgili sözlerine yanıt verirken, "Kendisi bizim ağabeyimizdir. Parti disiplini itibariyle şahsımla alakalı söylediklerini Allah'a havale ediyorum" dedi. 

Fatih Metin,  Bolu eski Belediye Başkanı AK Parti'li Alaaddin Yılmaz'ın "Bolu'da kazanamayacak tek aday Fatih Metin'di. Bunu teşkilatımıza söylemiştik" şeklindeki sözlerine, "Alaaddin Yılmaz bizim ağabeyimizdir, partimizin kurucusudur. Dolayısıyla geçmişimiz itibariyle, parti disiplini itibariyle şahsımla alakalı söylediklerini Allah'a havale ediyorum. Partimle ve şahsımla alakalı söylemleriyle ilgili olarak da toplumumuzun Bolu kamuoyunun vicdanına havale ediyorum" yanıtını verdi. 

Kaynak: ozgurbolu.com

Etiketler : FATİH - METİN'DEN - ALAADDİN - YILMAZ'A - CEVAP - | Okunma Sayısı : 521
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİNAN CANTÜRK
HAVA DURUMU


NİĞDE