Dörtdivan'da birim amirleri toplantısı yapıldı

Birim Amirleri ve Muhtarlar toplantısı Dörtdivan Kaymakam V. Nurhalil ÖZÇELİK başkanlığında Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde yapıldı.

01-09-2020 23:15

Haberler » GÜNCEL


Birim Amirleri ve Muhtarlar toplantısı Dörtdivan Kaymakam V. Nurhalil ÖZÇELİK başkanlığında Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde yapıldı.

Kaymakam Nurhalil ÖZÇELİK tüm kurum amirleri ve muhtarlarımıza Pandemi sürecindeki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başladı. Bu süreçte herkesin üzerine düşen görevi fazlasıyla yaptığını ancak tedbirlerin elden bırakılmaması gerektiğini, tehlikenin halen devam ettiğini hatırlattı. Pandemi ile ilgili Kaymakamlıkça yapılan denetimlerin devam ettiğini, özellikle doğru maske kullanımı, sosyal mesafe, işyeri denetimleri, izolasyon denetimleri ve düğün, kına merasimleri gibi hususlara dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayan Kaymakam Nurhalil Özçelik, vatandaşlarımızın bilgilendirilerek uyarılması, tüm muhtarlar ve ilgili birimlerin bu konuya hassasiyetle yaklaması hususunda talimat verdi.

Toplantının devamında önümüzdeki süreçte Dörtdivan merkez ve köylerde yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler veren Kaymakam Özçelik, muhtarların taleplerini dinleyerek, sorularını tek tek cevaplandırdı.

Etiketler : Dörtdivan'da - birim - amirleri - toplantısı - yapıldı - | Okunma Sayısı : 346
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİBEL ORHAN
ZORBEY KEBECİGİL
HAVA DURUMU


NİĞDE