DÖRTDİVAN ANADOLU LİSESİ'NDE AĞAÇ DİKME ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Dörtdivan Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencilerinin düzenlediği etkinlik çerçevesinde, kapalı spor salonu ve okul bahçesine ağaç fidanları dikildi.

24-10-2018 23:13

Haberler » EĞİTİM


Dörtdivan Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencilerinin düzenlediği etkinlik çerçevesinde, kapalı spor salonu ve okul bahçesine ağaç fidanları dikildi.

Dörtdivan Anadolu Lisesi’ndeki Ağaç Dikme Etkinliğine Dörtdivan İlçe Milli Egitim Müdürü Erdal Bal, İlçe Emniyet Amiri Oktay Karaoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Faruk Karakaya, Dörtdivan Çok Programlı Lise Müdürü Ali Varol, Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Tuncay Demirtaş, Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Mehmet Ali Ayer, Ögretmenevi Müdürü Ahmet Semercioğlu, Çavuslar İlkokulu Müdürü Mustafa Özdemir, Halk Egitimi ve Aso Müdür Yardımcısı Seda  Erkan, Dörtdivan Anadolu Lisesi Müdürü Kemal Karataş, Okul idarecileri, Ögretmenler ve öğrenciler katıldılar.

Neşeli bir ortamda ve semaverde demlenen çay eşliğinde öğrenciler ve öğretmenler, kapalı spor salonu ve okul bahçesine ağaç fidanları diktiler. Dörtdivan Daily News Haber Sitesi’ne açıklama yapan Dörtdivan Anadolu Lisesi Müdürü Kemal Karataş, ‘’okulumuz öğrenci ve öğretmenleri ile birlikte diğer okullardan gelen okul müdürlerimiz, emniyet amirimiz ve Jandarma Karakol Komutanımızın katılımıyla okulumuzun ve kapalı spor salonumuzun bahçesine fidan diktik. İleride bu fidanlar büyüdüğünde okulumuzun etrafı daha güzel bir görünüm kazanacaktır. Bu etkinlik sayesinde öğrencilerimizde farkındalık yaratmayı hedefledik’’ dedi.

Etiketler : DÖRTDİVAN - ANADOLU - LİSESİ'NDE - AĞAÇ - DİKME - ETKİNLİĞİ - DÜZENLENDİ - | Okunma Sayısı : 1281
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
HAVA DURUMU


NİĞDE