DÖRTDİVAN'A MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Bolu ziyareti sırasında Dörtdivan’a müjde üstüne müjde geldi.

22-02-2019 22:57

Haberler » GÜNCEL


Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Bolu ziyareti sırasında Dörtdivan’a müjde üstüne müjde geldi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Bolu ziyaretine katılan Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu’nun girişimleri neticesinde Dörtdivan’a müjde üstüne müjde geldi.

İlk olarak İlbank Ankara Bölge Müdürlüğü’nce 2017 yılında projeleri hazırlanan ‘’Kanalizasyon ve Yağmurlama Hattı’’ projesinin yapım işi için gerekli olan 17.822.000,00 TL’lik tutarın % 50’lik kısmı SUKAP tarafından hibe olarak karşılanırken Dörtdivan Belediyesi tarafından karşılanması gereken kalan % 50’lik kısım için İLBANK Kredi Onay Sözü alındı.

İkinci bir müjde de TOKİ Başkanı Ömer Bulut’tan geldi. TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Dörtdivan’da Orman İşletme Lojmanlarının bulunduğu alana yapılacak olan TOKİ Konutları ihalesinin ivedilikle gerçekleştirilmesi talimatını verdi.

Dörtdivan’a müjdeler bununla bitmedi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Dörtdivan’a Millet Bahçesi yapımında kullanılması için 500 Bin TL. Hibe sözü verdi.

Dörtivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu yaptığı açıklamada, ‘’Hükümetimizin sağladığı desteklerle Dörtdivan için hazırladığımız projelerimizi tek tek hayata geçiriyoruz. Dörtdivanımıza hayırlı olsun’’ dedi.

Etiketler : DÖRTDİVAN'A - MÜJDE - ÜSTÜNE - MÜJDE - | Okunma Sayısı : 1059
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİNAN CANTÜRK
HAVA DURUMU


NİĞDE