BOLU'NUN YENİ DAMAK TADI MÇ RESTAURANT AÇILDI

Dörtdivanlı girişimciler, Dörtdivan dışındaki yatırımlarıyla isimlerinden söz ettirmeye devam ediyorlar.

21-03-2018 22:13

Haberler » EKONOMİ


Dörtdivanlı girişimciler, Dörtdivan dışındaki yatırımlarıyla isimlerinden söz ettirmeye devam ediyorlar.

Dörtdivan’da uzun yıllar Mengen Lokantası adıyla hizmet veren Dörtdivan Çavuşlar Mahallesi’nden Mehmet Çevik’in oğulları Ethem,  Hasan ve Fatih Çevik Kardeşler, Bolu’da Yeni Adliye Binası’nın karşısında MÇ Restaurant adıyla modern ve hijyenik bir ortamda Türk Mutfağı’nın birbirinden güzel yemeklerini Boluluların damak zevkine sunmaya başladılar.

MÇ Restaurant çok sayıda davetlinin katıldığı adına yakışır bir törenle açıldı. Açılıştan önce gelen çelenk ve çiçeklerle adeta bir çiçek bahçesine dönen MÇ Restaurant’ın açılışına, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, İYİ Parti Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın, İyi Parti Dörtdivan İlçe Başkanı Sedat Özdemir ve çok sayıda özel sektör temsilcisi çelenk ve çiçek gönderdi.

Açılışa Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen, Ak Parti Bolu İl Yönetim Kurulu Üyesi Taha Furkan Sönmezel, Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, İYİ Parti Dörtdivan İlçe Başkanı Sedat Özdemir, özel sektör temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesinde toplu dua yapıldı. Toplu duanın ardından Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen açılış kurdelesini kesti. Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu kurdele kesildikten sonra geldi. Kurdele kesiminin ardından açılışa katılanlara Kavurma ve pilav ikramı yapıldı.

Etiketler : BOLU'NUN - YENİ - DAMAK - TADI - - RESTAURANT - AÇILDI - | Okunma Sayısı : 1858
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİBEL ORHAN
ZORBEY KEBECİGİL
HAVA DURUMU


NİĞDE