BAŞKAN HAMZA EFE CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ

Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde AK Parti’ye katılan belediye başkanlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüştüğü toplantıya katıldı.

11-09-2020 00:07

Haberler » SİYASET


Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde AK Parti’ye katılan belediye başkanlarının  Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüştüğü toplantıya katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’ye katılan 25 belediye başkanıyla yaptığı toplantıya katılan Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, Cumhurbaşkanı ile birebir konuşma ve Dörtdivan’ın sorunlarını ve taleplerini bizzat Cumhurbaşkanı’na iletme fırsatı buldu.

25 belediye başkanından 8’inin konuşabildiği toplantıda konuşan başkanlardan biri olan Hamza Efe’nin konuşması esnasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan bizzat kendi eliyle konuşulanları ajandasına not etti.

POLİS YÜKSEKOKULU TALEP ETTİ

Başkan Hamza Efe’nin, Cumhurbaşkanı’na bildirdiği talepler arasında geçtiğimiz günlerde kapatıldığı bildirilen Dörtdivan Anadolu Lisesi’nin  Polis Yüksekokulu’na çevrilmesi de yer alıyor. Konuya ilişkin Dörtdivan Daily News’e açıklama yapan Efe; ‘’bu okulun hak ettiği şekilde değerlendirilmesi ve Dörtdivan’a da katkı sağlayabilmesi için çok ilgi gören Polis Yüksekokulu’na çevrilmesini Cumhurbaşkanımız’dan talep ettik. Kendisi bizi ilgiyle dinledi ve bizzat kendi el yazısıyla not aldı.’’ dedi.

Cumhurbaşkanı ile görüşmesini kendi sosyal medya hesabından da duyuran Başkan Efe şu ifadelere yer verdi; ‘’Çok yoğun gündemleri ve programları arasında bizleri kabul ederek Dörtdivanımızın ihtiyaçlarına zaman ayırıp dinledikleri ve ilçemiz adına istişare fırsatı verdiklerinden dolayı Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunarım. Sayın Cumhurbaşkanımızın tüm hemşehrilerimize selamları var.’’

Etiketler : BAŞKAN - HAMZA - EFE - CUMHURBAŞKANI - İLE - GÖRÜŞTÜ - | Okunma Sayısı : 1032
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİBEL ORHAN
ZORBEY KEBECİGİL
HAVA DURUMU


NİĞDE