AK PARTİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Dörtdivan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen yemekli gecede, Dörtdivan Köy ve Mahalle Muhtarları ile AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, Ak Parti Dörtdivan İlçe Başkanı Hasan Ural, İl Genel Meclis Üyeleri Şahin Serin ve Dursun Fidan, Belediye Meclis Üyeleri İbrahim Danışman, Ramazan Aynagöz, İrfan Yılmaz Recep Dalkıran, Ekrem Turgut ve Dörtdivan Teşkilatı Üyeleri bir araya geldiler.

27-09-2019 22:54

Haberler » SİYASET


AK Parti Dörtdivan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen yemekli gecede, Dörtdivan Köy ve Mahalle Muhtarları ile AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, Ak Parti Dörtdivan İlçe Başkanı Hasan Ural, İl Genel Meclis Üyeleri Şahin Serin ve Dursun Fidan, Belediye Meclis Üyeleri İbrahim Danışman, Ramazan Aynagöz, İrfan Yılmaz Recep Dalkıran, Ekrem Turgut ve Dörtdivan Teşkilatı Üyeleri bir araya geldiler.
 
Dörtdivan’da düzenlenen gecede 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nin ardından Muhtarlar ve Siyasiler ilk defa bir araya geldiler. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK PARTİ Dörtdivan İlçe Başkanı Hasan Ural, “Malumunuz, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nin ardından bir araya gelme fırsatı bulamamıştık. Seçimlerin ardından oluşan yeni siyasi tabloda bir araya gelmek, yeni seçilen muhtarlarımızla tanışmak, birlikte çalışacağımız önümüzdeki beş yıllık icraat döneminde Dörtdivanımıza neler yapabileceğimiz hususunda sizlerin beklentilerini ve taleplerini almak istedik. Bu vesile ile Sayın İl Başkanımız ve milletvekillerimizi de davet ettik.
 
Seçimler artık geride kaldı. Millet tercihini yaptı. Bize düşen milletin tercihine saygı duymak, bu tercihler doğrultusunda önümüzdeki beş yıl içerisinde Dörtdivanımız için el ele verip çalışmaktır. Çünkü bizim sevdamız Dörtdivan. Dörtdivan sevdalısı herkesle bir ve beraber olup hizmet etmektir. Bu vesile ile ben sözlerimi fazla uzatmadan hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum” dedi.
 
AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay da yaptığı konuşmada Muhtarlarla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Dörtdivan’a dün olduğu gibi hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.
 
Konuşmaların ardından Köy ve Mahalle Muhtarları’nın istek ve şikayetleri alındı. Toplantıda yayla evleri meselesi ve arazi toplulaştırılması konusu da görüşüldü. AK Parti Bolu milletvekili Fehmi Küpçü, telefonla Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u aradı ve arazi toplulaştırılması hususunda duyulan şikayetleri iletti. Telefonun sesini dışarı vererek Bakan Murat Kurum’un konuşmasını Muhtarlara dinletti. Bakan Murat Kurum, derhal Dörtdivan’a bir ekip göndereceğini, Dörtdivan Halkının şikayet ettiği hususların çözüleceğini belirterek, Dörtdivan’a selam AK Parti’ye devam diyerek sözlerini tamamladı.
 
Toplantı karşılıklı dilek ve temennilerin belirtilmesiyle sona erdi.
 
—————-THIS NEWS IN ENGLISH————
 
AK PARTY MET WITH MUKHTAR
 
During the dinner night organized by the AK Party Dörtdivan District presidency, Dörtdivan Village and neighborhood headmen and AK Party Bolu Provincial President Nurettin Doğanay, AK Party Bolu deputies Arzu Aydın and Fehmi Küpçü, Provincial General Assembly President Yaşar Yüceer, Central District President Kazim Konak, AK Party Dörtdivan District President Hasan Ural, Provincial General Assembly members Şahin Serin and Dursun Fidan, Municipal Councillors Ibrahim Danici, Ramazan aynagöz, Irfan Yılmaz and members of Dörtdivan organization came together.
 
Following the 31 March 2019 local elections held in dördivan, the Headmen and politicians met for the first time. Speaking at the opening of the meeting, Hasan Ural, Chairman of the AK Party Dördivan District, said: “You know, we didn't have the opportunity to come together after the March 31, 2019 local elections. We wanted to come together in the new political table formed after the elections, to meet our newly elected headmen, and to take your expectations and demands about what we can do to our Fourdivans during the next five-year execution period. On this occasion, we invited our provincial president and our deputies.
 
The elections are now behind us. People have made their choice. It is our duty to respect the choice of the nation and to work together and work for our Fourdivans in the next five years in line with these preferences. Because our love is Fourdivan. The fourdivan lover is to serve and be one with everyone. I hereby greet you all with respect and love without further ado.”
 
AK Party Bolu provincial chairman Nurettin Doğanay also expressed his pleasure to meet with the Mukhtar in his speech, said they would continue to serve Dörtdivan as they did yesterday.
 
After the speeches, requests and complaints of Village and neighborhood headmen were received. The issue of Highland houses and land consolidation were also discussed at the meeting. AK Party Bolu deputy Fehmi Küpçü, environment and Urban Planning Minister Murat Kurumu called by phone and conveyed the complaints heard about land consolidation. By giving out the voice of the phone, Minister Murat Kurum's speech listened to the Mukhtar. Minister Murat Kurum, immediately send a team to Dörtdivan, Dörtdivan people complained about issues will be resolved by stating, Dörtdivan Salam AK Party continued by saying his words finished.
 
The meeting ended with mutual wishes and wishes.
Etiketler : AK - PARTİ - MUHTARLARLA - BİR - ARAYA - GELDİ - | Okunma Sayısı : 332
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİBEL ORHAN
ZORBEY KEBECİGİL
HAVA DURUMU


NİĞDE