175 ADET YARDIM PAKETİ DAĞITILDI

Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır Hadis-i Şerif’inden yola çıkarak birlikte hareket eden DİVANKAV ve DÖRTDİVANLILAR DERNEĞİ, hayırsever Dörtdivanlılardan aldıkları desteklerle 175 adet yardım paketi dağıttı.

20-05-2019 22:44

Haberler » GÜNCEL


Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır  Hadis-i Şerif’inden yola çıkarak birlikte hareket eden DİVANKAV ve DÖRTDİVANLILAR DERNEĞİ, hayırsever Dörtdivanlılardan aldıkları desteklerle 175 adet yardım paketi dağıttı.
 
DİVANKAV ve Dörtdivanlılar DERNEĞİ Dörtdivanlılar’ın destekleriyle  aldıkları 175 adet yardım paketinin 150 adetini 19.05.2019 Pazar günü Dörtdivan Belediyesi tarafından temin edilen listeye ilaveten kendi tesbitleriyle beraber merkeze bağlı 8 mahalle ile 24 köy ve mahallelerindeki ihtiyaç sahiplerine, Dernek yönetim kurulu üyeleri Asım ERTUĞ, İsmail CANALP, İrfan PEKER, Mevlüt KAYIŞ,Fahrettin ÖZKORKMAZ, Yakup ÇİMEN ve Ramazan ÖZTÜRK’ün bizzat katılımı İle ihtiyaç sahiplerine tek tek ulaştırdılar.
 
Dernek ve VAKIF Yönetimlerinden yapılan açıklamada, ‘’destek olan başta yardımsever hemşehrilerimiz olmak üzere Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Rabbim hepimizden razı olsun. Yapılan bu güzel çalışmayı Dördivan kamuoyuna saygıyla duyururuz’’ denildi.
Etiketler : 175 - ADET - YARDIM - PAKETİ - DAĞITILDI - | Okunma Sayısı : 614
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİNAN CANTÜRK
HAVA DURUMU


NİĞDE