"BOLU'DA TARİH YAZDIK"

MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, Mudurnu ve Göynük Belediye Başkanlıklarını kazanarak Bolu’da tarih yazdıklarını belirten Başaran “MHP için Bolu’da yeni bir sayfa açtık.” dedi. Başaran, ayrıca Bolu halkına teşekkür ederken, seçimleri kazanan tüm Belediye Başkanlarını da tebrik etti.

12-04-2019 20:17

Haberler » SİYASET


MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran,  Mudurnu ve Göynük Belediye Başkanlıklarını kazanarak Bolu’da tarih yazdıklarını belirten Başaran “MHP için Bolu’da yeni bir sayfa açtık.” dedi. Başaran, ayrıca Bolu halkına teşekkür ederken, seçimleri kazanan tüm Belediye Başkanlarını da tebrik etti.

MHP İl Başkanı Cihan Başaran, Mudurnu ve Göynük Belediye Başkanlıklarını kazanarak Bolu’da tarih yazdıklarını söyledi. Başaran, “İl Başkanı görevine seçildiğim ilk günden bu yana en büyük hedefimin Bolu’da Milliyetçi Hareket Partisinin başarı çıtasını yükseltmek olduğunu defalarca söylemiştim. Genel Başkanım, liderim Devlet Bahçeli’den aldığım bu kutsal görevi hakkıyla yerine getirmiş olmanın sevincini yaşıyorum. Allah’a şükürler olsun, temsil ettiğim siyasi partim MHP ve Milliyetçi Ülkücü hareketin Üç Hilal Sancağı bu gün Bolu’da Mudurnu ve Göynük ilçelerimizde dalgalanıyor. Ben değil biz olmanın bilincini yaşayarak kazandığımız bu başarı, 50 yıldır bu davaya gönül vermiş her kardeşime hediyedir, onurdur, gururdur" dedi. 

“MUDURNU VE GÖYNÜK BİR BAŞLANGIÇ”

Mudurnu ve Göynük için “Asla kazanamazsınız” denildiğini belirten MHP İl Başkanı Başaran, “ 1 Temmuz 2018 de bütün ilçe ve belde başkanlarımızla seçim hazırlıklarına başladık, herkesin imkânsız dediği, asla kazanamazsınız dediği Mudurnu ve Göynük ilçelerimizi kazanacağımızı, 2018 yılının Ekim ayında ilan etmiştik. Niyetimizin ne kadar ciddi olduğunu ve amacımızın Bolu’ya hizmet etmek olduğunu anlatmak için de seçim çalışmalarına 1 Ocak 2019 tarihinde Göynük Akşemseddin Hz. Makamından dualarla başlamıştık. 31 Mart 2019 gecesi de, seçim çalışmalarının başladığı Göynük Akşemseddin Hz. Makamından, dualarla seçim çalışmalarını bitirmiştik. Hem de hedefimize ulaşarak, MHP bu ilçelerde asla kazanamaz denilen Mudurnu ve Göynük Belediye Başkanlıklarını kazanarak. Ve diyorum ki bu iki ilçe bizim için bir başlangıç ve bir Bismillah. 2023 Lider Türkiye hedeflerine emin adımlarla yürüyeceğiz. Bolu’nun bütün ilçelerinde hizmete talip olacağız. Bu vesileyle, Göynük ve Mudurnu’ya sonsuz şükranlarımı, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” diye konuştu.

Etiketler : "BOLU'DA - TARİH - YAZDIK" - | Okunma Sayısı : 272
İlginizi çekebilecek diğer haberler
HASAN KÜLÜNK
MUTLU BİLGE
SİNAN CANTÜRK
HAVA DURUMU


NİĞDE